Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

DZIEŃ RATOWNICTWA MEDYCZNEGO

       17 października 2014 r. Grupa Ratownictwa PCK Sandomierz brała udział w obchodach Dnia Ratownictwa Medycznego w Tarnobrzegu organizowanego przez tarnobrzeski szpital wojewódzki. Były pokazy udzielania pierwszej pomocy oraz pokazy działania zespołów ratownictwa medycznego z użyciem specjalistycznego sprzętu ratownictwa medycznego w przypadku zdarzenia masowego, wystawa specjalistycznych pojazdów oraz sprzętu ratownictwa medycznego, pomiary wysokości ciśnienia tętniczego oraz poziomu cukru we krwi .

Celem uroczystości była m. in. promocja bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz uświadomienie, jak bezcenna może być umiejętność udzielania pierwszej pomocy przez świadka zdarzenia, bardzo często ratująca życie poszkodowanym.

JUBILEUSZ GRUPY RATOWNICTWA

Dnia 23.06.2014 roku Grupa Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża w Sandomierzu obchodziła uroczystość powstania swojej formacji. Jednostka w powiecie sandomierskim działa już od ponad 10 lat. Na jubileusz przybyli znakomici goście, przedstawiciele władz Województwa, Powiatu i Miasta,prezes ŚOO PCK w Kielcach, przedstawiciele służb i instytucji współpracujących z nami, nasi darczyńcy i przyjaciele, delegacja Niemieckiego Czerwonego Krzyża z Emmendingen oraz członkowie Grupy. Uroczystość odbyła się w jadłodajni „Romana” w Sandomierzu. Obchody rozpoczęły się o godzinie 14:00.

Na początku przywitano i przedstawiono przybyłych gości. Wręczono Odznaczenia Państwowe oraz Odznaki Honorowe PCK dla zasłużonych członków Grupy. Następnie przedstawione zostało w skrócie X lat naszej działalności. Po chwilach pełnych wzruszeń Goście naszej uroczystości przekazali nam prócz ciepłych słów pamiątki i podziękowania za naszą służbę na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności.Prezes i wiceprezes Oddziału rejonowego PCK w Sandomierzu, którzy jednocześnie są członkami Grupy Ratownictwa wyrazili wobec zaproszonych Gości naszą wdzięczność za wspieranie naszej działalności i wieloletnią współpracę poprzez wręczenie grawerowanych statuetek i podziękowań.

Zwieńczeniem spotkania był skromny poczęstunek w postaci obiadu i specjalnie wykonanego na cześć Grupy tortu.

  torcik

"Promocja zdrowego stylu życia przez sport i rekreację"

W dniu 14 i 15 września 2013 roku Grupa Ratownictwa PCK w Sandomierzu brała udział w imprezie pn. “Promocja zdrowego stylu życia przez sport i rekreację”, która realizowna była z powodzeniem na terenie Bulwaru im. Piłsudskiego n. Wisłą w Sandomierzu.

mosir 1 mosir 2

Polish English French German Russian

Kontakt:

proba.png
rekrutacja.jpg

Odwiedziny:

Dzisiaj: 1

Wczoraj: 0

W tym tygodniu: 1

W tym miesiącu: 34

Wszystkie: 5584