Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zakończenie wakacji

31.08.2014 roku na terenie miasta Sandomierz odbyła się coroczna impreza na zakończenie wakacji. Tego samego dnia w Samborcu odbywały się Powiatowe Dożynki. Grupa Ratownictwa zadysponowała 2 zespoły Ratowników, którzy udali się na rynek Starego Miasta oraz na Stadion w Samborcu. Oba zespoły miały „ręce pełne roboty” od udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym.

Spartakiada osób niepełnosprawnych

29.08.2014 roku na Stadionie Miejskim w Sandomierzu odbyła się VII Spartakiada Środowiskowych Domów Samopomocy. Na zawody przyjechali uczestnicy z województwa świętokrzyskiego, którzy zmagali się w konkurencjach takich jak: biegi, rzut piłką lekarską, skok w dal z miejsca oraz gra w warcaby i piłkę nożną.

Nie mogło również zabraknąć drużyny z Sandomierza, która jak poprzednio odniosła duży sukces. Na zabezpieczenie udał się zespół Ratowników Polskiego Czerwonego Krzyża. Zadaniem Ratowników było zabezpieczenie zawodów pod względem medycznym, a także pokaz pierwszej pomocy, który cieszył się dużym zainteresowaniem szczególnie ze strony dzieci. W czasie trwania imprezy udzielana była pomoc medyczna uczestnikom zawodów.

Triathlon lekarzy

16.08.2014 na terenie powiatu sandomierskiego odbył się Triathlon lekarzy… :D Na obstawę udały się dwa zespoły. Jeden z nich zabezpieczał przejazd uczestników z Koprzywnicy do Sandomierza, drugi natomiast stacjonował na Rynku Starego Miasta. Jednemu z uczestników imprezy udzielono pierwszej pomocy.

Gminne Święto Plonów

10.08.2014 w Gminie Wilczyce odbyły się coroczne „Dożynki”, na których Grupa Ratownictwa udzielała wsparcia medycznego osobom wymagającym pomocy. Podczas imprezy trzykrotnie wzywano nas do poszkodowanych. Stan zdrowia żadnej z osób nie wymagał wsparcia ze strony pogotowia.

wsparcie medyczne dla Policji

09.08.2014 na Stadionie Miejskim w Sandomierz odbył się mecz pomiędzy Wisłą Sandomierz a KSZO Ostrowiec. Komenda Powiatowa Policji w Sandomierzu zwróciła się z prośbą do Grupy Ratownictwa o wsparcie medyczne dla funkcjonariuszy pilnujących porządku podczas meczu. Nasza karetka stacjonowała pod budynkiem policji.

Polish English French German Russian

Kontakt:

proba.png
rekrutacja.jpg

Odwiedziny:

Dzisiaj: 1

Wczoraj: 0

W tym tygodniu: 1

W tym miesiącu: 34

Wszystkie: 5584